Feel Maestro пропонує зручні і швидкі способи доставки товарів в будь-яке місто і населений пункт України.

Виберіть комфортний для Вас варіант доставки:


  • 1. Самовивіз товару з пункту видачі.

Вибираючи цей спосіб отримання замовлень, Ви можете скоротити витрати і час на доставку, отримати товар на руки в максимально короткі терміни. Дата і час зустрічі для видачі замовлення попередньо узгоджуються з менеджером. Адреса: г. Одесса, ул. Преображенська, буд.11 в будні дні з 9:00 до 18:00.

  • 2. Доставка кур’єрською службою.

Доставка здійснюється «Новою поштою» або інший транспортною компанією за домовленістю. Вартість доставки не входить в ціну товару, оплата здійснюється покупцем самостійно згідно з тарифами транспортної компанії.

Термін доставки замовлення залежить від Вашого місцезнаходження і, як правило, становить 1-3 робочих дня. Перевіряйте, будь ласка, якість і комплектацію замовлення безпосередньо в момент отримання замовлення.

Оплата замовлення

Оплата всіх придбань, оформлених через наш інтернет-магазин, можлива за готівковим, безготівковим розрахунком або банківською картою на сайті.

  • 1. Оплата готівкою при отриманні, післяплатою.
  • Післяплата у відділенні “Нової Пошти”. Замовлення і вартість його доставки кур’єрською службою оплачується на місці при отриманні товару. Комісія післяплати становить 20 грн. + 2% від ціни замовлення.

  • 2. Передоплата.
  • 100% передоплата дає можливість скоротити витрати на комісії післяплати.

– Безготівковий переказ здійснюється в будь-якому зручному відділенні банку. Рахунок c реквізитами на оплату можна отримати по E-mail після оформлення замовлення.

– Онлайн оплата замовлення при його оформленні через сайт картою Visa, MasterCard відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки Інтернет-платежів 3-D Securе.

Увага, відправка товару, сплаченого за безготівковим розрахунком, здійснюється після надходження грошей на розрахунковий рахунок. Термін зарахування оплати на протязі 3 банківських днів.

Щоб переглянути стан вашого замовлення, будь ласка, введіть код замовлення у поле нижче та натисніть кнопку «Переглянути». Код замовлення є у вашому рахунку та у листі-підтвердженні, який ви мали отримати по електронній пошті.